Звіт сільського голови та звітний концерт вокального ансамблю «Мальви» Бабинського сільського клубного закладу «Тобі, мій рідний краю, наші здобутки і талант».

Дата: 09.06.2017 15:55

28 травня у клубному закладі села Бабин відбувся звіт сільського голови Бабинської об’єднаної територіальної громади.
Сільський голова Олег Степанович Гречич прозвітував перед односельчанами про роботу депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату сільської ради за період об’єднання територіальної громади. Очільник громади розповів односельцям про виконані роботи та використання бюджетних коштів на розвиток територіальної громади. Після звіту Олег Степанович побажав землякам миру, благополуччя, всіляких гараздів та приємного перегляду звітного концерту вокального ансамблю «Мальви» Бабинського сільського клубного закладу «Тобі, мій рідний краю, наші здобутки і талант».
Розпочався концерт композицією «А ми дівчата з України» у виконанні вокального ансамблю «Мальви» (кер. Лідія Вадимівна Ткачук) та танцювального колективу «Мілена» (кер. Леся Іванівна Семенюк).
Ведуча свята Руслана Грицаюк представила учасників колективу, людей, яких об’єднує любов до пісні, до мистецтва, а саме: Луцюк Віру Георгіївну, Біляк Аллу Юліанівну, Гречич Раїсу Дмитрівну, Макаренко Лілію Леонідівну , Неглядюк Марію Леонідівну, Тарасюк Майю Петрівну, Дацюк Ольгу Анатоліївну, Луцюк Лесю Миколаївну, Янчук Наталію Леонідівну та Ткачук Лідію Вадимівну – керівника ансамблю.
У звітному концерті прозвучали твори різного плану – українські народні та естрадні пісні. Прекрасного настрою додали акапельні твори: «Цвіте терен», «Молодички молодії», «Журавка», «Ішов козак потайком» та пісня «Дівчата, дівчата», автором тексту якої є Владичук Микола Михайлович.
Бурхливі оплески лунали на честь виступу середньої групи танцювального колективу «Мілена» - переможців обласного фестивалю «Веселі закаблуки», які подарували танець «Дикі танці».
Щирими оплесками сприймали глядачі пісню «Сміються, плачуть солов’ї», яку виконала керівник ансамблю – Лідія Вадимівна.
Не менше захоплення отримали гості свята від дуету у складі Майї Тарасюк та Лідії Ткачук, які виконали пісню «Ой Боже, Боже…» .
Не шкодували оплесків для старшої групи танцювального колективу «Мілена», які виконали танець «А ми українці».
На закінчення концерту пролунала пісня «Одна калина» у виконанні ансамблю.
Щорічно колектив бере участь у культурно-масових заходах, які проводяться на території Бабинської ОТГ та районних святах. З кожним роком зростає виконавська майстерність, сценічна культура, професіоналізм, що сприяє естетичному вихованню учасників ансамблю.
Протягом років колектив став міцною творчою сім'єю.Фото без опису