безоплатна правова допомога

З метою надання громадянам безоплатної правової допомоги, 7 лютого 2019 року на 10:00 год. керівництвом Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області    буде здійснено прийом громадян у  Бабинській сільській раді Гощанського району Рівненської області.

Громадяни зможуть отримати правові консультації з питань: оформлення земельних правовідносин; оформлення права власності на нерухоме майно; реєстрації народження дитини; роз’яснення змін до чинного законодавства щодо посилення відповідальності за несплату аліментів; вчинення нотаріальних дій; доступ до безоплатної вторинної правової допомоги та інші.