Про посилення контролю за запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Дата: 11.01.2021 11:30

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Просвіти, 1, м. Рівне, 33028, тел. (036-2) 26-16-97, факс (036-2) 26-97-84, e-mail: office@rias.rv.gov.ua

П Р О Т О К О Л № 1

"06" січня 2021 року                                                                             м. Рівне

Головував: в.о. голови обласної державної адміністрації, в.о. голови Комісії Сергій ПОДОЛІН.

Присутні: члени комісії (за списком), запрошені (за окремим списком).

(Інформація: Тимошенко І.О., Вівсяник О.М., Жук Р.О., Лазарчук В.С.)

З метою запобігання поширенню на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами від 05.01.2021 № 9), протоколу № 65 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій області від 14.12.2020, Комісія вирішила:

1. У підпункт 4 пункту 3 протоколу № 65 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 14.12.2020 внести наступні зміни:

1) абзац другий викласти в такій редакції:

"торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, засобів захисту рослин на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень;";

2) доповнити підпункт абзацом такого змісту:

"виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;".

2. Головному управлінню Держпродспоживслужби в області, Головному управлінню Національної поліції в області, районним державним адміністраціям, територіальним громадам з 08 до 24 січня 2021 року:

2.1. У межах компетенції посилити контроль (нагляд) за:

діяльністю суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності;

діяльністю суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;

діяльністю закладів культури і проведенням культурних масових заходів;

діяльністю спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;

проведенням всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;

роботою закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби;

діяльністю непродовольчих ринків;

діяльністю закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

2.2. Під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства щонайменше двічі на тиждень залучати засоби масової інформації для висвітлення процесу та результатів перевірок.

3. Головному управлінню Національної поліції України в області в межах компетенції забезпечувати підтримання публічної (громадської) безпеки і порядку під час здійснення Головним управлінням Держпродспоживслужби в області заходів, визначених пунктом 1 цього протоколу, та контроль за дотриманням умов самоізоляції осіб.

4. Управлінню патрульної поліції в Рівненській області, Головному управлінню Національної поліції України в області, управлінню Укртрансбезпеки у області в межах компетенції посилити роботу з перевізниками щодо дотриманням протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів.

5. Районним державним адміністраціям, територіальним громадам:

забезпечити щоденний моніторинг епідемічної ситуації з коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на відповідній території;

взяти під неухильний контроль дотримання автомобільними перевізниками та водіями автобусів протиепідемічних норм під час посадки та висадки пасажирів;

активізувати співпрацю з настоятелями церков, релігійними громадами щодо профілактики інфікування серед членів релігійних організацій і церков.

6. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

В.о. голови облдержадміністрації,

в.о. голови Комісії                                                             Сергій ПОДОЛІН

Секретар Комісії                                                                Віктор ШЕВЧУК