оголошення

10 Квітня, 2024 р., 11:08
228 окремий батальйон логістики: місія забезпечити
29 Березня, 2024 р., 14:18
Безкоштовний курс з OSINT-аналітики для ветеранів та ветеранок
27 Березня, 2024 р., 14:18
Шановні мешканці громади! З радістю повідомляємо Вас, що в квітні в нашій громаді працюватимуть лікарі з Рівненського перинатального центру. Ми раді повідомити, що консультації спеціалістів будуть доступні для всіх жінок абсолютно безкоштовно. Не втрачайте можливості зустріти цих висококваліфікованих фахівців і отримати консультацію з питань здоров'я .Будуть доступні такі послуги- огляд та консультація лікаря акушер-гігеколога, УЗД, кольпоскопія. 24 квітня - ФАП с.Томахів (097 327 51 09) 25 квітня- Бабинська амбулаторія ЗПСМ (096 611 25 71) 26 квітня- Горбаківска амбулаторія ЗПСМ (068 335 13 85) 29 квітня- ФАП с.Рясники (096 496 93 37) 30 квітня- ФАП с.Іллін (067 648 99 25) Зустріч з лікарями Рівненського перинатального центру в наших амбулаторіях це велика нагода отримати професійні поради та відповіді на всі ваші запитання без оплати послуг. Не вагайтеся скористатися цією можливістю! Дні прийому та контакти для запису -вище.
17 Листопада, 2023 р., 20:54
«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.
09 Листопада, 2023 р., 10:37
ОГОЛОШЕННЯ !
02 Листопада, 2023 р., 15:48
На підставі Указу Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено воїна,  мешканця Бабинської громади Рівненської області, Андрія Гриба, який загинув 08.02.2023 р. у бою  поблизу с. Гряниківка Харківської області.  Сьогодні, 2 листопада, нагороду отримали родина захисника - мати Наталія Миколаївна та батько Григорій Дмитрович.  Нагороду вручили Начальник третього відділу Рівненського районного ТЦК та СП та сільський голова Бабинської сільської ради.  «Знаємо, що жодні слова не можуть полегшити горе родини, бо втрата сина – це невимовний біль, який залишається назавжди. Боляче бачити, як батьки отримують нагороди загиблих дітей. Для нас Андрій назавжди залишиться Героєм, який віддав за Україну найцінніше – своє життя. Вічна шана Воїну».