Новини громади

оголошення

Дата створення: 16:12 10.06.2019

Дата створення: 16:29 06.06.2019

Колектив Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області щиро вітає голову Бабинської ОТГ Гречича Олега Степановича з Днем народження!  В цей день хочемо побажати нехай Вас завжди супроводжують по життю успіх, здоров’я і щастя, кожна ідея втілиться в життя, будь-яка справа приносить успіх, кожен день буде насиченим і плідним, підлеглі щиро поважають, а рідні міцно люблять.  Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати. Бадьорості і оптимізму Вам у всіх ділових починаннях!

Дата створення: 09:01 04.06.2019

Юне обдарування

Дата створення: 15:46 03.06.2019

Урочисте свято « Юне обдарування- 2019», яке відбулося 29 травня у клубній установі с.Бабин – це свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначено найкращих учнів Бабинської громади , які показали високий рівень знань, захищали честь громади та стали переможцями й призерами районних та обласних олімпіад з базових дисциплін, еколого-природничих, художньо-естетичних та спортивних конкурсів і змагань. Це своєрідний підсумок роботи вчителів, батьків та учнів протягом навчального року.  З вітальним словом до присутніх звернувся Гречич О.С., голова Бабинської громади , який привітав усіх переможців та призерів і подякував за досягнення, їх наставникам - за науку і плідну роботу, батькам - за допомогу та підтримку. Привітати учасників та вручити дипломи призерам обласних олімпіад та Всеукраїнських конкурсів та акцій завітала Гавлітіна Т.М., проректор з наукової роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. До вітань приєдналися Мошковська Г. К., головний спеціаліст з освіти Бабинської сільської ради, Біляк А. Ю., вчителька молодших класів КЗ «Бабинська ЗОШ І-ІІІ ступенів», яка підготувала призерів обласного етапу олімпіад та конкурсів, Козак О. В. , вчителька предметів природничого циклу Рясницького НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів», яка вже не перший рік готує переможців екологічних конкурсів всеукраїнського рівня.

вітаємо з Днем народження

Дата створення: 10:18 25.05.2019

Сьогодні свій День народження святкує спеціаліст-землевпорядник Бабинської сільської ради - Павлюк Вероніка Ігорівна.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата створення: 09:37 23.05.2019

Сьогодні (23  травня) свій День народження святкує спеціаліст І категорії Бабинської сільської ради - Янчук Наталія Леонідівна!!!

Дата створення: 09:55 15.05.2019

12 травня 2019 р. свій 91 День народження відсвяткував житель с. Бабин - Шульгун Дмитро Климович. Вітаємо Його з Днем народження! Хочемо побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити: здоров’я, щастя , радості, людського тепла і невичерпного терпіння.

Дата створення: 15:49 10.05.2019

З Днем Ангела