Рівненська область, Гощанський район

Про роботу закладів освіти ОТГ в системі «Україна. ІСУО (інформаційна система управління освітою)»

БАБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЩАНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ № 6

Від 30.08. 2019 року

На виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.06.2012 № 729 «Про запровадження в загальноосвітніх навчальних закладах та органах управління освітою експерименту «ІСУО-2012» у 2012 році», від 29.11.2012 № 1345 «Щодо затвердження результатів експерименту з упровадження в загальноосвітніх закладах та органах управління освітою експерименту «ІСУО-2012»», від 29.09.2015 № 986 «Про впровадження інформаційної системи управління освітою «ІСУО»», листа Міністерства освіти і науки України від 27.07.2015 № 1/9-357 «Щодо забезпечення функціонування інформаційної системи управління освітою «ІСУО»», заклади освіти використовують у своїй діяльності портал «Україна. ІСУО (інформаційна система управління освітою)», який є програмним комплексом для автоматизації управлінської діяльності та забезпечення органів управління освітою повною оперативною та достовірною інформацією про діяльність закладів освіти (далі – система «Україна. ІСУО»).

Керуючись вимогами Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про захист персональних даних», з метою підтримки єдиної системи збору, обробки, зберігання інформації в системі освіти громади та забезпечення актуального стану баз даних зазначеної системи:

1. Призначити уповноваженою особою від Бабинської об’єднаної територіальної громади за роботу закладів освіти ОТГ:

1.1. В інформаційній системі управління освітою (ІСУО) – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Бабинської сільскої ради Гощанського району Рівненської області Мошковську Г.К.;

1.2. В системі «Електронна реєстрація в дошкільні заклади освіти» –спеціаліста Євчук В.Б.,

2. Призначити відповідальною особою за формування статистичних звітів на рівні ОТГ та контроль за достовірністю формування цих звітів закладами освіти Мошковську Г.К.

3. Працівникам відділу освіти, культури, молоді та спорту, відповідальним за ведення статистичних звітів в системі «Україна. ІСУО (інформаційна система управління освітою)»:

3.1. Проводити в межах компетенції аналіз якості та своєчасності заповнення відповідних звітів закладами освіти та про результати аналізу доповідати на нарадах;

3.2. Здійснювати організаційно-методичний та аналітичний супровід та координацію діяльності щодо використання системи «Україна. ІСУО» в закладах освіти ОТГ;

3.3. Здійснювати аналіз систематичності роботи закладів освіти ОТГ в системі «Україна. ІСУО»;

3.4. Здійснювати контроль за дотриманням адміністраціями підпорядкованих закладів освіти інструкцій щодо роботи в системі «Україна. ІСУО» та достовірністю інформації, що вноситься підпорядкованими закладами освіти, за якою автоматично формуються державні статистичні звіти.

3.5. Надавати підпорядкованим закладам освіти консультації з питань роботи в системі «Україна. ІСУО».

4. Директорам закладів освіти ОТГ:

4.1. Призначити відповідальну особу за використання в управлінській діяльності закладу освіти програмного комплексу «КУРС. Школа», «КУРС. Дошкілля» та системи «Україна. ІСУО» (з числа адміністрації закладу освіти), на яку покласти відповідальність за збереження паролю для роботи в системі.                                                                                До 02.09.2019

4.2. Копію наказу про призначення подати у відділ освіти, культури, молоді та спорту.                                                                        До 03.09.2019

4.3. Інформувати учасників освітнього процесу про занесення їхніх персональних даних для обробки до баз даних програмного комплексу, з роз’ясненням мети створення таких баз даних та ознайомленням із заходами щодо забезпечення захисту персональних даних в системі «Україна. ІСУО».

4.4. Вжити заходів, щодо забезпечення дотримання прав суб’єктів персональних даних – учасників навчально-виховного процесу.

45. Систематично оновлювати програму «КУРС: Школа» / «КУРС: Дошкілля» до останньої версії відповідно до інструкцій розміщених на порталі бази

4.6. Постійно оновлювати дані в системі  в системі «Україна. ІСУО» та забезпечувати їх достовірність для формування статистичної звітності державного зразка.

4.7. Забезпечувати підготовку і своєчасне надання форм державної статистичної звітності в системі «Україна. ІСУО».

У терміни, визначені МОН України

5. Розмістити даний наказ на сайті Бабинської ОТГ.

До 02.09.2019

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                 Г. Мошковська