Проекти 2016 р.

Проекти, що реалізовані за рахунок коштів з державного бюджету місцевим на формування інфраструктури ОТГ

У 2016 році на території Бабинської ї ОТГ було реалізовано наступні проекти:

1. Капітальний ремонт вул.Весняна в с.Підліски Гощанського району Рівненської області.
  2. Капітальний ремонт шкільного майдану в с.Бабин Гощанського району Рівненської області.
  3. Капітальний ремонт вул. Паркова в с.Бабин Гощанського району Рівненської області.
  4. Капітальний ремонт вул. Терчинська в с.Дмитрівка Гощанського району Рівненської області.
  5. Капітальний ремонт вул. Колюбенка в с. Рясники Гощанського району Рівненської області.
  6. Капітальний ремонт вуличного освітлення  в с.Бабин Гощанського району Рівненської області.
  7. Капітальний ремонт вуличного освітлення  в с.Підліски Гощанського району Рівненської області.
  8. Капітальний ремонт вуличного освітлення  в с.Рясники Гощанського району Рівненської області.
  9. Капітальний ремонт вуличного освітлення  в с. Дмитрівка Гощанського району Рівненської області.
  10. Капітальний ремонт вул.Шкільна в с.Рясники Гощанського району Рівненської області (виготовлення ПКД).
  11. Капітальний ремонт дитячого садочка по вул. Мирній, 2а в селі Бабин  Гощанського району Рівненської області ( виготовлення ПКД)